Android tarafındaki uygun fiyatlı tablet kafaları karıştırdı; iPad’in yanında bedava

Çin’de iQOO, iQOO Pad’in ardılı olan iQOO Pad 2 Pro’yu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu yeni cihaz, şarj özelliklerini ortaya koyan 3C sertifikası da dahil olmak üzere birkaç sertifikasyon sitesinde görüldü. Google Play Konsol sertifikasyon web sitesinde ortaya çıkan bilgilere göre iQOO Pad 2 Pro, PA2473 model numarasıyla listelendi. Cihazın tasarımı, simetrik çerçevelerle çevrili bir ekranı ve yatay kullanım doğrultusunda sağ tarafta konumlanmış güç ve ses açma/kısma düğmelerini içeriyor.

Tabletin 2.064 x 3.096 piksel çözünürlüğe ve 400 dpi ekran yoğunluğuna sahip olacağı belirtiliyor. Listeleme ayrıca iQOO Pad 2 Pro‘nun MT8796 kod adına sahip bir işlemci ile donatılacağını gösteriyor.

Android tarafındaki uygun fiyatlı tablet kafaları karıştırdı; iPad’in yanında bedava

Bu işlemcinin yapılandırması, 2GHz’de dört Cortex-A72 çekirdeği, 2.8GHz’de üç Cortex-X4 çekirdeği ve 3.2GHz’de bir adet prime Cortex-X4 çekirdeği içeriyor. Bu, tabletin Dimensity 9300 yonga seti ile güçlendirilmiş olabileceğine işaret ediyor. Çin’de piyasaya sürülen Vivo Pad 3 Pro da aynı yonga seti ile donatılmıştı. Google Play Konsol’a göre, iQOO Pad 2 Pro 12GB RAM ile gelecek ve farklı varyantları da olabilir. Cihaz, Android 14 işletim sistemi ile birlikte sunulacak.

iQOO Pad 2 Pro‘nun 66W’a kadar hızlı şarj desteği sunacağı, 3C sertifikası ile ortaya çıktı. İlk nesil iQOO Pad, Vivo Pad 2’nin bir varyasyonu olduğundan, Pad 2 Pro’nun da Vivo Pad 3 Pro’dan biraz farklı olması bekleniyor. Bu yeni tabletin, yüksek performans sunan işlemci yapısı ve etkileyici ekran özellikleriyle teknoloji severlerin beklentilerini karşılaması öngörülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir